Motorola Edge 20 Pro Hoesje maken Bird


Wauw! Met deze opvallende en kleurrijke Motorola Edge 20 Pro Hoesje maken met paarse pauw blijft jouw toestel in uitzonderlijke staat. De pauw fleurt jouw stand case enorm op. Het design hoesje met deze pauw in roze en paarse kleuren is een zeer goede bescherming voor je telefoon. Het spetterende stand hoesje met opvallende pauw beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over een opbergvakje voor een pasje of briefgeld. De roze met paarse case sluit perfect af met de magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde van het schitterende stand hoesje is van TPU. Dit is ook nog eens zeer flexibel materiaal. Het pu leer aan de buitenkant oogt zeer chique. Kijk voor andere dieren op een design hoesje binnen deze fraaie collectie. Ook kun je zelf een hoesje ontwerpen met je favoriete dier.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | ME315GHA |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632136633 |
Vergelijkbare producten
Motorola Edge 20 Pro TPU Siliconen Hoesje Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin
Motorola Edge 20 Pro TPU Case Beige Flowers
Motorola Edge 20 Pro Design Case Flowers Blue DTMP
Motorola Edge 20 Pro Telefoonhoesje met Pasjes Tijger

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























