Motorola Edge 20 Pro TPU bumper Batik Rood


Batikken is een super oude kunstvorm. Met deze methode wordt een geweven stof met verf gedecoreerd. Er zijn stoffen gevonden in het Midden-Oosten en AziÃĢ van meer dan tweeduizend jaar oud. Wie had kunnen bedenken dat we zoân mooie batik-print duizenden jaren later zelfs op telefoonhoesjes zouden terugvinden? Dit TPU bumper in voor je Motorola Edge 20 Pro heeft een mooie rode kleur en een prachtig symmetrisch patroon. Door de mooie, contrasterende kleuren in verschillende tinten roze, is dit hoesje met Batik red-print ook nog eens heel erg vrolijk. TPU is een zeer sterk materiaal dat jouw toestel optimaal beschermt. Het materiaal is erg licht en flexibel en daarom ideaal voor om je smartphone.Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood |
| Artikelnummer: | MEDGEP2021 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632123282 |
Vergelijkbare producten
Hoesje Motorola Edge 20 Pro Watercolor Dark
Motorola Edge 20 Pro TPU bumper Feathers Color
Bookcase Motorola Edge 20 Pro Watercolor Light
Motorola Edge 20 Pro Magnet Case Boho Beach

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































