Motorola Edge 30 Pro Book Cover Londen


Londen is één van de populairste steden ter wereld als het gaat om citytrips. Voor Nederlandse toeristen behoort Londen tot de best bezochte Europese steden. Londen heeft veel verschillende gezichten, waardoor het een zeer breed en divers publiek aanspreekt. Redenen in overvloed om aandacht aan de hoofdstad van Engeland te besteden op onze telefoonhoesjes. Deze Motorola Edge 30 Pro Book Cover met opdruk van de stad Londen is speciaal op maat gemaakt voor jouw smartphone en voorzien van alle gemakken zoals een opbergvakje en een magnetische sluiting aan de binnenzijde. Londen zorgt voor een op en top vakantiegevoel en dat zie je ook terug op dit design hoesje, dat bestaat uit een houder van TPU en PU leer aan de buitenzijde. Dus de volgende keer dat jij naar London reist, heb jij natuurlijk dit smartphone hoesje om je telefoon zitten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Rood , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | ME30P2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632711915 |
Vergelijkbare producten
Motorola Edge 30 Pro TPU Hoesje Vissen
Motorola Edge 30 Pro Book Case Sea in Space
Silicone Back Case Motorola Edge 30 Pro Skull Hair
Motorola Edge 30 Pro Book Wallet Case Wood Concrete

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























