Motorola Moto E22 | E22i Portemonnee Hoesje Flowers Blue DTMP


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Motorola Moto E22 | E22i? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Flowers Blue DTMP design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Portemonnee Hoesje en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | E22BCW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632726285 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto E22 | E22i Stevig Bumper Hoesje Cat Color
Motorola Moto E22 | E22i Book Cover Macarons
Motorola Moto E22 | E22i Anti-shock Hoesje met foto Kentekenplaten
Motorola Moto E22 | E22i Book Style Case Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































