Motorola Moto E32 | Moto E32s Stand Case Blokken Kleurrijk


Stand Case Motorola Moto E32 | Moto E32s Design Blokken Kleurrijk
Dit abstracte Motorola Moto E32 | Moto E32s Stand Case in allerlei felle kleuren en getekende gezichtjes is niet alledaags. Dat geeft niet, want je hebt waarschijnlijk ook geen alledaagse telefoon gekocht. Heb je wel een doorsnee smartphone aangeschaft, dan wordt hij meteen bijzonder als je dit telefoon hoesje koopt. Een ding is zeker: opvallen ga je gegarandeerd met dit Motorola Moto E32 | Moto E32s Stand Case. Voor de zakelijke smartphone gebruiker misschien niet zo interessant, voor de jeugd des te meer. Door de verschillende gezichtsuitdrukkingen roept dit smartphonehoesje meerdere emoties op. Jij zult zeer gelukkig worden van dit design dit Motorola Moto E32 | Moto E32s Stand Case, omdat het er schitterend uitziet en jouw Motorola Moto E32 | Moto E32s perfect beschermt.
- Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard.
- Het Stand Case wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde.
- Alle zijden van de Motorola Moto E32 | Moto E32s Stand Case worden bedrukt.
- De houder aan de binnenzijde is gemaakt van TPU-siliconen.
- Het design blocks colorful staat op een stand case.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | MME32S20 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632553836 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto E32 | Moto E32s Hoesje Flowers
Motorola Moto E32/E32s TPU Hoesje Birds
Motorola Moto E32/E32s Siliconen Back Cover Amsterdamse Grachten
Motorola Moto E32/E32s Telefoonhoesje met Naam Grijs Baby Olifant

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































