Motorola Moto G22 Smart Cover Flowers


Dit Flowers design is een zegen voor de mens en zijn smartphone. De paarswitte bloemen en groene bladeren op deze Motorola Moto G22 Smart Cover geven jouw smartphone een zeer sierlijke uitstraling. Je krijgt er meteen een goed gevoel bij als je aan het appen, mailen of aan het bellen bent. Valt dan je telefoon op de grond, dan zal er dankzij de stand case met paarswitte bloemen en groene bladeren geen schade ontstaan. Onze stand cases met paarswitte bloemen en groene bladeren bieden de allerbeste bescherming en zijn heel praktisch, wat blijkt uit onder meer het vakje aan de binnenkant en de handige standaard waarmee je de smartphone rechtop op tafel neer kunt zetten. De paarswitte bloemen en groene bladeren komen op alle zijden van de case te staan. Op deze stand case van leer en TPU (houder aan de binnenkant) kun je in no time zelf fotoâs van jouw favoriete bloemen zetten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | MMG225G |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632136787 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G22 Book Style Case Licht Hout
Motorola Moto G22 TPU Siliconen Hoesje Beton Print
Motorola Moto G22 Book Wallet Case Licht Hout
Motorola Moto G22 Telefoonhoesje met foto Bladmuziek

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































