Motorola Moto G31 | G41 Bookcase Retro


Voor de mensen die een beetje artistiek zijn, is er deze Motorola Moto G31 | G41 Bookcase met kleuren in een soort van retro stijl. Je gaat een beetje terug in de tijd met deze stand case in allerlei felle kleuren en vreemde vormen. De opdruk op dit design hoesje is zeer duurzaam en gaat net zo lang mee als de case zelf. De Retro print wordt in ons eigen magazijn op het hoesje gezet, met speciale uv-inkt. De stand case heeft voldoende uitsparingen dus je hoeft de telefoon nooit uit dit retro design hoesje te halen. Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde van de retro hoes is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | MOG412021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632726469 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G31 | G41 Telefoonhoesje met Pasjes Bird Flowers
Motorola Moto G31 | G41 Hoesje met Magneet Blokken
Motorola Moto G31 | G41 Smart Cover Gouden Bloemen
Motorola Moto G31 | G41 Book Cover Donut Roze

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































