Motorola Moto G52 | Moto G82 Magnet Case Giraffe


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Motorola Moto G52 | Moto G82? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Giraffe design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Magnet Case en heeft een vakje aan de binnenkant voor een pasje. Het fijne aan dit hoesje is dat je het als standaard neer kunt zetten. Hierdoor geniet je nog meer als je een filmpje aan het kijken bent op je telefoon. Het hoesje wordt afgesloten door magneten aan de binnenkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Bruin |
| Artikelnummer: | MMG71S22 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632132253 |
Vergelijkbare producten
Hoesje Motorola Moto G52 | Moto G82 Tulips
Telefoonhoesje met Pasjes voor Motorola Moto G52 | Moto G82 IJsvogel
Book Style Case voor Motorola Moto G52 | Moto G82 Wooden Cubes
Hoesje voor Motorola Moto G52 | Moto G82 Watercolor Paars

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































