Motorola Moto G60s Telefoonhoesje met Naam i Can


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Motorola Moto G60s? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige i Can design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Telefoonhoesje met Naam en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Transparant , Geel , Rose |
| Artikelnummer: | LAG60S2021 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632119766 |
Vergelijkbare producten
Motorola Moto G60s Stand Case Polygon Dark
Motorola Moto G60s TPU Hoesje Illusion
Motorola Moto G60s Siliconen Back Cover Londen
Motorola Moto G60s Hoesje maken Flamingo

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























