Nokia 1.4 Bookcase Marmer Grijs


Nokia 1.4 Bookcase met ruimte voor 3 pasjes Marmer Grijs
Marmer is een uniek materiaal wat al sinds de Romeinse tijd rijkdom uitstraalt, maar wat je op dit boekhoesje ziet is niet het alledaagse marmer wat je kent. Deze Nokia 1.4 Bookcase heeft een design van grijs marmer met verschillende kleuren erin verwerkt. Als je goed kijkt, zie je ook rood, blauw en groen terug in het marmer. Marmer staat er om bekend dat het een erg sterk materiaal is, net als dit boekhoesje. Het kunstleer en TPU-silicone zal jouw Nokia 1.4 goed beschermen mocht hij een keer uit jouw handen glippen. Ook is de Bookcase net zo duurzaam als marmer.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632681881 |
Vergelijkbare producten


Nokia 1.4 Hoesje Cirkels en Vlinders
Nokia 1.4 Uniek Hoesje Blossom White

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































