Nokia 1.4 Bumper Hoesje Green Wood


Jouw telefoon zal er heel erg van opknappen, van deze Nokia 1.4 Bumper Hoesje met print van Green Wood. Ziet jouw schutting er afgebladderd uit, dan bel je waarschijnlijk snel een schilder. Op deze tpu case ziet het groene hout er echter fantastisch uit. De case met groen hout is zeer flexibel en past altijd in je broekzak. De hoes met groen hout heeft opstaande randen aan de voorzijde. Deze tpu case met kleurrijke print van groen hout is gemaakt van elastisch en onbreekbaar materiaal en is zeer schokbestendig. Heb jij een ander hoesje met groene verf op het oog? Bekijk dan onze collectie design hoesjes of ontwerp zelf je eigen hoesje met unieke afbeeldingen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen |
| Artikelnummer: | N14TPV |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215711967 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Book Style Case Tree Trunk
Nokia 1.4 Wallet Case met Pasjes Vuurwerk

Nokia 1.4 Bookcase Marmer Goud

Nokia 1.4 Bookcase Marmer Beige

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































