Nokia 1.4 Flip Cover Kompas


Nokia 1.4 Flip Cover met magnetische lipje als sluiting Kompas
Een kompas gebruik jij waarschijnlijk niet meer als je op reis gaat, maar het staat nog steeds symbool voor reizen en het ziet er erg mooi uit. Misschien weet je wel dat kompassen werken met magnetisme om zo de richting te bepalen, de aarde is namelijk ÊÊn grote magneet. Dit Nokia 1.4 hoesje maakt gebruik van een magneet, maar niet om de richting te bepalen. Met een magneet houdt het sluitlipje het boekhoesje stevig om de telefoon zodat het boekhoesje dicht blijft zitten. Het is erg belangrijk voor een Flip Cover om goed dicht te blijven zitten, zo blijft het scherm ook beschermd wanneer je hem laat vallen. Het magnetische sluitlipje zorgt er voor dat hij goed vast blijft zitten en dat jouw Nokia 1.4 in dit boekhoesje altijd veilig is.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Oranje |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632766700 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Papegaai
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Cheetah
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Aztec Paars

Nokia 1.4 Bookcase Marmer Creme

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































