Nokia 1.4 Leuk Hoesje Avocado Singing


Nokia 1.4 Leuk Hoesje met pasjes Avocado Singing
Wie houdt er nou niet van toast met avocado? Hetzelfde geldt voor dit ontzettend schattige telefoonhoesje. Met dit Nokia 1.4 Leuk Hoesje val jij sowieso op. De groene avocadoâs zijn opvallende verschijningen op jouw telefoonhoesje. Maar behalve mooi is dit schattige telefoonhoesje ook erg handig. Je kunt er namelijk drie pasjes in kwijt. Zo kun jij jouw portemonnee vaker thuis laten liggen en toch al jouw belangrijkste bezittingen bij de hand hebben. Ideaal als je een keer geen portemonnee mee wilt nemen. Ook hoef jij je geen zorgen te maken over het laten vallen van jouw telefoon. De houder van TPU en de buitenkant van kunstleer houden jouw telefoon te allen tijde veilig.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632977533 |
Vergelijkbare producten

Nokia 1.4 Bookcase Marmer Goud

Nokia 1.4 Bookcase Marmer Beige
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Schaap en Lammetje
Wallet Case met Pasjes Nokia 1.4 Spijkerbroeken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































