Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Aztec Paars


De Azteken leefden tussen 1200 en 1521 in het huidige Mexico. De mooie Aztec-patronen waar zij bekend om stonden, zien we nu nog op kleding, stoffen en tassen. Wie had toen kunnen bedenken dat we diezelfde prints honderden jaren later zelfs op een telefoonhoesje zouden vinden? Dit Aztec Purple-hoesje is perfect voor iedereen die een stukje geschiedenis bij zich wil dragen maar ook gewoon een mooi patroon op zijn hoesje wil. Dit vrolijke, kleurrijke ontwerp staat op een Telefoon Hoesje voor de Nokia 1.4. Zo heb je naast een beschermde telefoon ook plek voor twee (bank)pasjes, geld en heb je meteen je belangrijkste bezittingen bij de hand. De houder is gemaakt van TPU, de buitenzijde van PU-leer.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632893598 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Pattern Orange
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Papegaai
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Cheetah
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Aztec Paars

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































