Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Schaap en Lammetje


Altijd al een Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes met design van schapen willen hebben? Dan is dit je kans. Het is niet geheel duidelijk welk ras er op dit handige boekhoesje staat afgebeeld. Er zijn namelijk wel 970 schapenrassen wereldwijd, waarvan hier vooral de heide- en weideschapen bekend zijn. Deze zijn overigens weer onderverdeeld in vlees- en melkschapen. Op dit boekhoesje met pasjeshouders en lipje aan de buitenkant (magneet) hebben we een oudere en wat jongere schaap staan. Bekende, en ooit bijna verdwenen rassen zijn het Drents heideschaap en het Mergellandschaap, een weideschaap. Andere rassen in Nederland zijn onder meer het Belgisch melkschaap, de zwartbles en de Texelaar. Kies voor een boekhoesje met schapen en lammetjes als je een perfecte bescherming van je smartphone wenst. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N14BCQ1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632804358 |
Vergelijkbare producten

Nokia 1.4 Bookcase Marmer Beige
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Schaap en Lammetje
Wallet Case met Pasjes Nokia 1.4 Spijkerbroeken
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Waves Green

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























