Nokia 1.4 TPU bumper Waves Pink


Dit design hoesje met roze golven is speciaal op maat gemaakt voor jouw telefoon. We hebben verschillende kleurstellingen gebruikt in het design, zodat de case er spannend en leuk uitziet. Dit roze hoesje met verschillende soorten golven ziet er opwindend uit. Het Nokia 1.4 TPU bumper wordt in ons eigen magazijn bedrukt, vandaar dat we de kosten zeer laag kunnen houden. Wij kunnen het duurzame hoesje met Waves Pink zeer snel leveren. Heb jij altijd al een design hoesje met verschillende soorten roze willen hebben? Deze TPU case met roze golven wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje met licht roze golven blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit roze hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze , Rose |
| Artikelnummer: | N14TPV |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215680874 |
Vergelijkbare producten
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw
Nokia 1.4 Telefoon Hoesje Pattern Orange
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Papegaai
Nokia 1.4 Telefoonhoesje met Pasjes Cheetah

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































