Nokia 2.1 2018 Flip Style Cover Koffiebonen


Als je de lekkerste koffie wilt dan kun je beste koffiebonen kopen. Koffie is namelijk het verst wanneer je de bonen zelf maalt. En wie houdt nou niet van de geur van vers gemaalde koffie? Daarom hebben wij de mooiste Koffiebonen op een smartphone hoesje gezet. Ben je barista, dan is dit het perfecte hoesje voor jouw werktelefoon. De koffiebonen staan op een stand case. Er is vrijwel geen betere bescherming dan dit hoesje, dat ook nog eens 1 opbergvakje heeft en een standaard. Je kunt leuk filmpjes kijken met een Nokia 2.1 2018 Flip Style Cover. Alle zijden van dit hoesje zijn bedrukt. Mensen die houden van een stevige espresso, kiezen voor dit degelijke design hoesje met bonen. Je kunt zelfs een eigen tekst toevoegen aan het design.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091653689 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Pauw met Bloemen
Telefoon Hoesje Nokia 2.1 2018 Barok Goud
Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Pauw
Nokia 2.1 2018 Standcase Marmer Bruin

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































