Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Bird Standing


Met deze kleurrijke Nokia 2.1 2018 Hoesje maken met verschillende paarse vogels blijft jouw toestel in nieuwstaat. De paarse vogels maken het stand hoesje zeer bijzonder. Het hoesje met design Bird Standing in roze en paarse kleuren is een zeer opvallende bescherming voor je telefoon. Het kleurrijke stand hoesje met opvallende vogels beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over een opbergvakje voor een pasje of briefgeld. De roze met paarse case sluit perfect af met de magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde van het schitterende stand hoesje is van TPU. Dit is ook nog eens zeer flexibel materiaal. Het pu leer aan de buitenkant oogt zeer chique. Kijk voor andere dieren op een design hoesje binnen deze fraaie collectie. Ook kun je zelf een hoesje ontwerpen met je favoriete dier.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091667921 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 2018 Hoesje met Magneet Batik Oranje
Nokia 2.1 2018 Book Wallet Case Donker Hout
Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Tijger
Nokia 2.1 2018 Hoesje met Magneet Batik Brown

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































