Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Vrolijke Uilen


Deze Nokia 2.1 2018 Hoesje maken met Vrolijke Uilen is echt iets voor de nachtbrakers onder ons. De uil is zoals je weet bij uitstek een vogel die in de nachtelijke uren actief is. Ben jij ook iemand die s ânachts tot leven komt, dan is deze stand case met uilen in felle kleuren echt iets voor jou. Als je tot in de late uurtjes op stap bent, komt het goed uit dat jouw smartphone aan alle kanten goed is beschermd met deze stand case met uilen. De case met uilen heeft een magnetische sluiting aan de binnenkant, waardoor de hoes niet openklapt als die uit je handen valt. Jouw creditcard of pinpas heb je als het goed is veilig opgeborgen in het vakje aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde van de case met print van uilen is van het flexibele TPU. De wat ruigere types hebben veel baat bij deze stand case met uilen in felle kleuren.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Oranje , Groen |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091977549 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Baby Luipaard
Nokia 2.1 2018 Book Cover Molen
Nokia 2.1 2018 Smart Cover Red Roses
Nokia 2.1 2018 Hoesje maken Flamingo

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































