Nokia 2.1 2018 Standcase Nederlandse Vlag


Wil jij de Nederlandse vlag altijd en overal met je meedragen? Dat doe je door dit design hoesje met Nederlandse vlag te kopen. Er zijn diverse dagen waarbij je de vlag uithangt zoals: Koningsdag, Bevrijdingsdag, Dodenherdenking (halfstok) en bij verjaardagen van leden van het Koninklijke huis. Daarnaast natuurlijk ook bij de feestelijkheden voor mensen die slagen voor hun opleiding. Maar als je een Nokia 2.1 2018 Standcase koopt met Nederlandse vlag, heb je het rood, wit en blauw altijd bij de hand. Dat is ook verstandig, want met een stand case met vlag is jouw smartphone altijd goed beschermd. Stel nou dat jouw telefoon op de grond valt, dan komt dit hoesje met opbergvakje en magneet aan de binnenkant zeer goed van pas. De houder van TPU aan de binnenzijde is precies op maat gemaakt en de case heeft een standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit , Blauw |
| Artikelnummer: | N21VD9 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215135084 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.1 2018 Book Cover Wereldkaart
Nokia 2.1 2018 Flip Style Cover Koffiebonen
Nokia 2.1 2018 Book Cover Klompen
Hippe Standcase Nokia 2.1 2018 Spijkerbroeken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































