Nokia 2.2 Book Cover Klompen


Een Nokia 2.2 Book Cover met klompen is een schitterende versiering voor jouw smartphone. Traditioneel worden klompen in een gele kleur gemaakt, soms met eenvoudige versieringen die van plaats tot plaats verschillen. Deze mooie stand case met verschillende soorten klompen in verschillende kleuren is zoân beetje de veiligste case die er bestaat. Het hoesje met klompen zorgt voor een volledige bescherming van je smartphone en wordt aan alle zijden bedrukt. De case heeft een magneet aan de binnenzijde, wat zorgt voor een perfecte sluiting. Verder is de houder aan de binnenzijde van TPU. Met een stand hoesje met klompen in verschillende kleuren op alle zijden blijft jouw gsm volledig in tact. Sta je liever zelf met je eigen mooie klompen op een hoesje? Ontwerp dan zelf een stand case met je eigen fotoâs en teksten! Behalve klompen kun je zelfs je gehele boerderij op de stand case zetten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Oranje , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N2219K1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091664050 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.2 Bookcase Cirkels en Vlinders
Nokia 2.2 Hoesje met Magneet Blokken
Nokia 2.2 Hoesje met Magneet Batik Rood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































