Nokia 2.2 Hippe Standcase Jeans


Een Nokia 2.2 Hippe Standcase met Jeans mag natuurlijk niet ontbreken in onze collectie. Nederlanders zijn vergroeid met jeans, we kunnen niet zonder. Net zoals je niet zonder een stand case met print van jeans ter bescherming van je smartphone kunt. Aangezien de meeste mensen heel erg van jeans houden, zul je in je element zijn met dit design hoesje, dat jouw telefoon aan alle zijden perfect beschermt. Een stand met jeans heeft verder een vakje waarin je briefgeld of een pasje kunt stoppen. Maar daar houdt het niet mee op. Dit hoesje met jeans is aan de binnenzijde gemaakt van TPU (houder) en heeft een handige magnetische sluiting aan de binnenzijde. Deze stand case met jeans, die aan alle zijden is bedrukt, is tevens zeer duurzaam.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | N2219K1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091723122 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.2 Hoesje maken Bird Standing
Nokia 2.2 Flip Style Cover Wijn
Nokia 2.2 Hoesje met Magneet Zigzag Multi Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































