Nokia 2.2 Hoesje maken Hondjes


De Hondjes op deze Nokia 2.2 Hoesje maken ogen zeer aandoenlijk. Deze hondjes met zwart-witte vacht willen jou zelfs bijna in je armen springen, zo blij zijn ze dat ze op dit design zijn gezet. Het stand hoesje is momenteel onze populairste smartphone case. Dit hoesje met zwarte en witte hondjes is niet alleen zeer praktisch vanwege de standaard en de houder voor een pasje, maar beschermt je smartphone ook nog eens optimaal. Op alle zijden van de stand case, die aan de binnenzijde wordt afgesloten met een magneet, staan de vrolijke hondjes. Veel Nederlanders hebben momenteel een hond als huisdier. Honden zijn dus erg populair. Net als deze stand case, die wel eens het ideale cadeautje zou kunnen zijn voor jouw vriendin of dochter. De case is aan de binnenzijde voorzien van een houder van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N2219K1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091842519 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.2 Smart Cover Flower Blue
Nokia 2.2 Standcase Marmer Wit Zwart - Origineel Cadeau Man
Nokia 2.2 Book Cover Schaatsers
Nokia 2.2 Smart Cover Orchidee

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































