Nokia 2.2 Hoesje maken Kitten


Een huisdier is goed voor je hart: de hoeveelheid stress in je lijf kan aanzienlijk verlagen als je een kat hebt rondlopen. Zelfs het aaien van een kat kan het stressniveau in je lijf al doen verlagen. De kat op dit smartphone hoesje is sowieso zeer aaibaar, gezien de blik en de houding van het dier. De herfstachtige bladeren en de pompoen geven dit stand hoesje met design een natuurlijke uitstraling. Jouw smartphone is met een Nokia 2.2 Hoesje maken zeer duurzaam te noemen. Er is geen betere bescherming dan dit hoesje, dat ook nog eens 1 opbergvakje heeft en een standaard. Alle zijden van dit hoesje zijn bedrukt. Het hebben van een kat kan verzachtend werken, bijvoorbeeld na een heftige gebeurtenis. Het hoesje is aan de binnenzijde van TPU (houder).
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Bruin , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N2219K1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091997486 |
Vergelijkbare producten
Mobiel BookCase Nokia 2.2 Angel Skull Blauw
Nokia 2.2 Smart Cover Wildernis

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































