Nokia 2.2 Smart Cover Pink Flowers


Deze mooie Nokia 2.2 Smart Cover met Pink Flowers is een geweldige en duurzame bescherming voor jouw smartphone. De roze kleuren zijn zeer subtiel op het hoesje gezet en worden op alle zijden van de case bedrukt. Dit printen doen we in eigen beheer, zodat de roze bloemen ook uitstekend tot zijn recht komen op de stand case. Het smartphone hoesje met bloemen is een perfect cadeau voor jouw beste vriendin! Een stand hoesje is perfect op maat gemaakt en heeft een vakje voor een pasje. Daarnaast is de magneet aan de binnenkant zeer veilig. De case sluit perfect af. De houder aan de binnenzijde is van tpu. Ook de standaard aan de buitenzijde wordt bedrukt als jij dat wilt. Nergens tref je een hoesje met roze bloemen aan dat zo goed past bij jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Beige |
| Artikelnummer: | N2219K1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091693104 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.2 Smart Cover Dogwood Flowers
Nokia 2.2 Smart Cover Lovely Flowers
Nokia 2.2 Hoesje met Magneet Army Light

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































