Nokia 2.2 Standcase Marmer Bruin


Dit design hoesje met Marmer Bruin is voor de artistieke personen onder ons. De Grieken en Romeinen wisten het al te waarderen door het als bouw- en bekledingsmateriaal toe te passen. Naast het witte Carrara marmer met haar zacht grijze geaderde belijning zijn de diverse soorten in een ruim kleurenpallet te krijgen. We hebben verschillende kleuren op design hoesjes gezet, zoals in dit geval bruin marmer. Dit is een Nokia 2.2 Standcase met marmer in bruine kleur. Het marmer wordt bedrukt op alle zijden van een stand case, die beschikt over 1 vakje voor een pasje en een magnetische sluiting aan de binnenkant. Verder heeft de case een houder van TPU. De rijkheid aan kleuren en varianties in afwerking geeft ontwerpers de vrijheid om met marmer hele mooie architectonische projecten te realiseren. Wij hebben onze ontwerper ook veel vrijheid gegeven. Het resultaat zie je terug in deze stand case met bruin marmer, dat de ideale bescherming voor jouw smartphone biedt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | N2219K1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091963597 |
Vergelijkbare producten
Nokia 2.2 Flip Style Cover Pink Macarons
Nokia 2.2 Bookcase Cirkels en Vlinders
Nokia 2.2 Hoesje met Magneet Blokken

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































