Nokia 2.3 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw


Nokia 2.3 Telefoonhoesje sluit met magnetische sluitclip Pauw
De pauw is een prachtig en trots dier, dus jij kan dit boekhoesje ook met trots dragen! Buiten dat dit Nokia 2.3 hoesje natuur uitstraalt, is het ook nog eens goed voor de natuur. Deze bookcase is aan alle zijdes bedrukt met duurzame inkt. Zo doe je ook nog iets goed voor de wereld wanneer je dit Telefoonhoesje met Pasjes aanschaft. Een andere handigheid is dat je jouw portemonnee thuis kunt laten wanneer je met dit telefoonhoesje op stap gaat. Je kunt namelijk drie pasjes en wat briefgeld kwijt in dit telefoonhoesje, meer heb je niet nodig! En je telefoon is beschermd aan alle zijdes met dit hoesje, zo blijft hij intact wanneer je hem per ongeluk een keer laat vallen, wat natuurlijk de bedoeling is van een telefoonhoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Blauw |
| Artikelnummer: | NOK2324 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215529555 |
Vergelijkbare producten
Bookcase Nokia 2.3 Letter Painting

Nokia 2.3 Telefoonhoesje met Pasjes Hondjes
Hoesje maken Nokia 2.3 Watercolor Dark

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























