Nokia 3.4 Hoesje Cracks Blue


Dit mooie design hoesje toont witte barsten en voorkomt niet alleen barsten in het scherm van jouw smartphone. Het Nokia 3.4 Hoesje met een blauwe achtergrond staat ook garant voor een smartphone met een schadeloos en smetteloos design. Het boekhoesje met Cracks Blue achtergrond is de perfecte bescherming voor je telefoon. Jouw apparaat wordt aan alle zijden maximaal beschermd. Alle zijden van dit hoesje met witte barsten en blauwe achtergrond worden bedrukt. De blauwe case heeft een lipje aan de buitenzijde, dat tevens witte barsten zal vertonen. De houder aan de binnenzijde is van het zeer flexibele TPU. Onder alle omstandigheden zal deze case met verschillende opbergvakjes perfect functioneren. Het design met witte barsten en blauwe achtergrond wordt met een speciaal soort inkt op jouw hoesje bedrukt. Voor de mooiste en opvallendste cases zit je goed op deze website. Bestel ze snel, voor je weet gaat iemand anders er mee aan de haal!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215987393 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Zigzag Multi Color
Mobiel BookCase Nokia 3.4 Punk Geel
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Koe
Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Naam Cheeky Cow

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































