Nokia 3.4 Hoesje maken Paarden


Voor de paardenliefhebbers onder ons hebben we onze collectie uitgebreid met dit design hoesje met print van paarden. Vroeger hield de mens vooral werkpaarden, inmiddels hebben we vriendschap gesloten met het paard. Vandaar dat het ook een favoriet dier is op onze smartphonehoesjes, zoals deze stand cases. Deze Nokia 3.4 Hoesje maken met Paarden is niet alleen super mooi en chique, het sluit ook nog perfect dankzij de magneet aan de binnenzijde. Verder heeft de case een TPU houder aan de binnenzijde en een houder voor een pasje. Zie je liever je eigen paard terug op een hoesje? Dat kan! Door zelf een uniek hoesje te ontwerpen, met eigen fotoâs en teksten. De stand case met paarden wordt aan alle zijden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Bruin |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215248289 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 TPU Hoesje Vrolijke Uilen
Nokia 3.4 Siliconen Case IJsjes
Nokia 3.4 Stand Case Polygon Dark
Nokia 3.4 Hippe Standcase Popart Princess

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































