Nokia 3.4 Hoesje maken Witte Kat


Witte katten zijn natuurlijk extra speciaal, vandaar we een exemplaar op een design hoesje hebben gezet. Een witte kat schijnt trouwens ook slechter te kunnen horen dan katten met een andere kleur. Deze witte kat staat op een zeer prominente wijze op een stand case. Deze stand case met witte kat ziet er geweldig uit en is voorzien van verschillende uitsparingen en een speciale standaard. Een Nokia 3.4 Hoesje maken met witte kat beschermt jouw smartphone perfect. Alle zijden van de case zijn bedrukt. Jouw smartphone wordt erg duurzaam met dit design hoesje. Het TPU aan de binnenzijde is zeer flexibel en het pu-leer oogt chique. Verder heeft de case een houder voor bijvoorbeeld je rijbewijs aan de binnenkant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N34HPP |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215040975 |
Vergelijkbare producten
Book Case Nokia 3.4 Hoesje Zwart met Pasjeshouder
Nokia 3.4 TPU Back Case Siliconen Transparant
Nokia 3.4 Hoesje Wit met Standaardfunctie
Bookcase Nokia 3.4 Hoesje Wit met Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































