Nokia 3.4 Leuk Hoesje Cartoon


De cartoons op deze design hoesjes maken van jouw smartphone een vrolijke en opvallende verschijning. We beschikken over verschillende cartoons, zodat de opdruk er lekker gevarieerd uitziet. Het design kunnen we op jouw verzoek bedrukken op een boekhoesje. Een Nokia 3.4 Leuk Hoesje is een van onze meest populaire producten. Dit komt onder andere doordat ze jouw smartphone aan alle zijden beschermen. Verder is de case zeer praktisch. Wat denk je bijvoorbeeld van de vakjes aan de binnenzijde en de magnetische sluitclip aan de buitenzijde. De cartoons komen trouwens ook op dit lipje te staan, ofwel een deel van de cartoon. Ook kun je zelf je eigen unieke telefoonhoesje ontwerpen, met je eigen cartoons, fotoâs en teksten. De houder aan de binnenzijde is van TPU, de buitenzijde van PU leer.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Transparant |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215958355 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Hippe Standcase Sports
Nokia 3.4 TPU Siliconen Hoesje Marmer Goud

Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Hondjes

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































