Nokia 3.4 Siliconen Case Nut Home


Ben je liefhebber van chocoladepasta, dan is dit het perfecte Nokia 3.4 Siliconen Case voor jou. De chocoladepasta is enorm populair, dus is het niet zo heel gek dat je een âNut Homeâ tpu case in een blauwe kleur aantreft in ons assortiment design hoesjes met illustraties. Dit tpu hoesje is zeer flexibel en past altijd in je broekzak. Alleen de bovenkant van dit hoesje wordt door ons bedrukt in blauwe kleur met de pasta, op zeer duurzame manier. Mensen die houden van de bekendste pasta van het moment, kiezen voor deze blauwe tpu case. Er staan geen illustraties op de zijkanten van een tpu case. Je kunt ook een eigen tekst toevoegen aan het opvallende design.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | N34TCA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215645484 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Dots
Nokia 3.4 Book Style Case Wood Blue
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Franse Lelie
Nokia 3.4 Hoesje maken Zwarte Kat

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































