Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes Pauw met Bloemen


Nokia 3.4 Telefoonhoesje sluit met magnetisch lipje Pauw | Bloemen
Dit artistieke telefoonhoesje met een pauw en bloemen ziet er prachtig uit, maar dit telefoonhoesje is ook nog eens ontzettend duurzaam. De bookcase wordt aan alle zijdes bedrukt, maar wel met duurzame inkt. Daarnaast is dit telefoonhoesje met ruimte voor pasjes ook erg functioneel, je kunt er jouw pasjes en zelfs wat briefgeld in kwijt. Als jij dit Nokia 3.4 hoesje bij je hebt kan de portemonnee gewoon thuisblijven. Heb je zelf huisdieren en wil je die terug zien op jouw Nokia 3.4 Telefoonhoesje met Pasjes? Dat kan! Met de unieke Phone Case Designer tool kun jij fotoâs insturen die op jouw hoesje kunnen worden gedrukt. Zo kun je er jouw katten, honden, paarden of welke huisdieren je ook hebt erop laten drukken. Als je op zoek bent naar een artistiek telefoonhoesje wat duurzaam en functioneel is, zoek dan niet meer verder!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215447804 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Hoesje Wit met Standaardfunctie
Bookcase Nokia 3.4 Hoesje Wit met Pasjeshouder
Hoesje maken Nokia 3.4 Pink Purple Paint
Nokia 3.4 Hoesje met Magneet Geruit Rood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































