Nokia 3.4 TPU bumper Army Light


Heb je affiniteit met het leger, dan zal dit telefoonhoesje je zeker bevallen. De Nokia 3.4 TPU bumper beschikt namelijk over een Army Light print. Camouflage kleding wordt vaak gedragen door mensen die zich graag willen mengen in of met hun omgeving. Dit camouflage hoesje is er dan ook voornamelijk in kleuren die in de natuur voorkomen, zodat je ÊÊn wordt met je achtergrond. Het design staat op een TPU case. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant. Beschermt het leger volk en vaderland, dit hoesje in donkere camouflage kleuren zal jouw telefoon onder alle omstandigheden schadevrij houden. Met een leger hoesje in dit soort kleuren zal je niet zo snel opvallen, maar waarschijnlijk ben je daar ook niet naar op zoek. Wel is het een hele stoere case.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Groen , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N34TCA |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215917178 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 TPU Siliconen Hoesje Beton Print

Nokia 3.4 Book Case Polygon Dark
Telefoonhoesje met Naam Nokia 3.4 Angel Skull Blauw


Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































