Nokia 3.4 Wallet Case met Pasjes Punk Rock


Nokia 3.4 Walletcase met magnetisch lipje als sluiting Punk Rock
Ben jij opzoek naar een uniek hoesje wat jouw rebelse kant laat zien? Dan ben je hier aan het juiste adres. Deze Nokia 3.4 Wallet Case met Pasjes vol met gitaren, discoballen en meer is een waar spektakel om naar te kijken. Bovendien heb je als rocker ook een goed boekhoesje nodig. Tijdens al die concerten en festivals wil jouw telefoon nog weleens uit je zak vallen, wanneer deze dan in dit unieke hoesje zit dan is er niks aan de hand. Jouw telefoon zit veilig in dit boekhoesje. Het is namelijk een boekhoesje waar hij aan alle zijden is beschermd. Zo maakt het niet uit hoe jouw telefoon valt, hij is altijd goed beschermd. Bovendien zorgt het magnetische lipje ervoor dat hij niet kan open klappen tijdens of na de val.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NO342020 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215483079 |
Vergelijkbare producten
Nokia 3.4 Siliconen Case Nut Home
Bookcase Nokia 3.4 Painting Blue
Bookcase Nokia 3.4 Watercolor Light

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































