Nokia 5.1 (2018) Hoesje maken Krokodillenprint


De dikke huid van een krokodil is zeer gevoelig. Met deze Nokia 5.1 (2018) Hoesje maken met Krokodillenprint hoef je je geen zorgen te maken dat je smartphone schade oploopt. De krokodillenprint zetten we op een stand case op het moment dat jij je bestelling plaatst. Hierdoor krijgt jouw telefoon een print van krokodillen van zeer hoge kwaliteit. We bedrukken jouw gehele stand case met de vlekken van de krokodil. Je bankpas of creditcard kun je stoppen in het vakje aan de binnenkant van het telefoonhoesje met krokodillenprint. Met hun zintuigen kunnen krokodillen hitte, kou, aanraking, waterstroming en chemische stoffen detecteren. Jouw stand hoesje met krokodillenprint beschermt perfect tegen invloeden van buitenaf.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | N51YW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091711334 |
Vergelijkbare producten
Nokia 5.1 (2018) Magnet Case Gorilla
Nokia 5.1 (2018) Hoesje met Magneet Aztec Paars
Mobiel BookCase Nokia 5.1 (2018) Silver Punk
Nokia 5.1 (2018) Standcase Frankrijk

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































