Nokia 5.1 (2018) Standcase Beton Print


Dit stoere design is perfect voor iedereen die niet van tierlantijntjes houdt. Beton is een stoer materiaal dat tegenwoordig helemaal hip is in industriÃĢle interieurs. Maar ook op accessoires en nu dus ook op telefoonhoesjes is het helemaal on trend. Het hoesje heeft een realistische betonlook. Dit ontwerp staat op een Standcase voor de Nokia 5.1 (2018). Dit populaire smartphonehoesje met het beton-design heeft ÊÊn vakje voor een pasje of briefgeld en is aan alle zijden bedrukt. Met de standcase zet je je telefoon gemakkelijk neer, zodat je je handen vrij hebt als je bijvoorbeeld een video wilt kijken. De binnenkant van de standcase is van grijs PU-leer. Dat is fijn, omdat je daardoor niet snel vlekken ziet op je hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | N51YW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091970663 |
Vergelijkbare producten
Nokia 5.1 (2018) Hoesje met Magneet Dots
Nokia 5.1 (2018) Flip Style Cover Icecream
Nokia 5.1 (2018) Smart Cover Dogwood Flowers
Nokia 5.1 (2018) Flip Style Cover Banana

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































