Nokia 7 Plus TPU bumper Dots


Een Nokia 7 Plus TPU bumper met verschillende kleuren stippen is een schitterende bescherming van jouw smartphone. De tpu case met het design Dots in alle kleuren van de regenboog komt voor jou als geroepen. Maak je geen gebruik van dit zeer mooie hoesje, dan kan het met jouw smartphone een beetje beroerd aflopen. Deze mooie tpu case met verschillende soorten klompen in verschillende kleuren is zoân beetje de meest flexibele case die er bestaat. Het hoesje met stippen zorgt voor een goede bescherming van je smartphone, vooral aan de achterzijde en zijkanten. Met een tpu hoesje met stippen in verschillende kleuren blijft jouw gsm volledig in tact. Heb je liever een tpu case met stippen in andere opvallende kleuren? Ontwerp dan zelf een tpu case met je eigen fotoâs en teksten! De case wordt aan de achterzijde bedrukt met klompen, de zijkanten blijven doorzichtig.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N5K7P |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894409862 |
Vergelijkbare producten
Nokia 7 Plus Telefoonhoesje met Naam Baby Leopard
Nokia 7 Plus TPU bumper Batik Brown
Nokia 7 Plus TPU bumper Aztec Yellow
Nokia 7 Plus Telefoonhoesje met Naam Pig Mud

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


























