Nokia 7 Plus TPU bumper Zigzag Groen


Dit zigzag groene design hoesje is speciaal ontworpen voor jou. We hebben bewust verschillende stijlen groen gebruikt, zodat er voldoende sprake is van variatie. Dit groene hoesje ziet er super strak uit. Dat kan ook niet anders als je weet dat onze designer zijn creativiteit heeft gebruikt. Hij schudt voortdurend nieuwe designs uit zijn mouw en dit zigzag groene hoesje is een van zijn fraaiste creaties. Een heel tof Nokia 7 Plus TPU bumper, al zeggen we het zelf. Valt dit Zigzag Groen design hoesje goed bij jou? Bestel het dan vandaag nog en je hebt het morgen in huis. Het design staat op een TPU case. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Wit |
| Artikelnummer: | N5K7P |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894705513 |
Vergelijkbare producten
Nokia 7 Plus Telefoonhoesje met Naam Avocado Singing
Nokia 7 Plus Telefoonhoesje met Naam Lion Color
Hoesje maken Nokia 7 Plus Watercolor Light
Nokia 7 Plus Telefoonhoesje met Naam Baby Rhino

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


























