Nokia 9 PureView Book Cover Kompas


Met deze Nokia 9 PureView Book Cover met opdruk van een Kompas kun jij veilig elke richting op die je wilt, zonder dat je smartphone schade oploopt. Erg handig. Een kompas werkt overigens met magnetisme. Dat betekent dat een kompas af gaat wijken als die te dicht in de buurt van metaal of een andere magnetische bron komt. Deze stand case met kompas heeft ook een magneet aan de binnenzijde die ervoor zorgt dat de case niet zomaar open kan klappen. Onze stand cases met kompas bieden de allerbeste bescherming en zijn heel praktisch, wat blijkt uit onder meer het vakje aan de binnenkant en de standaard. Het kompas komt ook op alle zijden van de case te staan. Op deze stand case van leer en TPU (houder aan de binnenkant) kun je trouwens ook in no time zelf fotoâs en teksten zetten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Oranje |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091840850 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Flip Style Cover Pink Macarons
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Aztec Paars
Nokia 9 PureView Standcase Groot-BrittanniÃĢ
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Stripes Dots

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































