Nokia 9 PureView Flip Style Cover Banana


Bananen zitten tjokvol natuurlijke energie-oppeppers. Fructose, glucose, vezelsâĻ om er maar eens een paar te noemen. Een banaan is zoân energiebom, dat wanneer je er twee eet je genoeg energie verzameld hebt om anderhalf uur vol te sporten. Deze vrucht geeft power, daarom misstaan ze ook niet op deze leuke Nokia 9 PureView Flip Style Cover. Jouw smartphone blijft zijn kracht behouden als je kiest voor dit design hoesje met bananen. Het grijswit geblokte patroon op de achtergrond geeft nog wat extraâs aan de banaan. Altijd als een print van een banaan op je hoesje willen hebben? Dit is je kans. De bananen staan op een stand case. Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Met het aantal bananen dat op dit hoesje staat heb je energie voor een hele maanden of misschien wel een paar maanden. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Geel , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091688810 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Hoesje Wit met Pashouder
Nokia 9 PureView Hoesje maken Zebra
Nokia 9 PureView Stand Case Polygon Dark
Nokia 9 PureView Hoesje maken Koeien

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































