Nokia 9 PureView Hippe Standcase Space


Ben je een beetje geïnteresseerd in buitenaards leven? Dan kan je wel eens enthousiast raken van deze Nokia 9 PureView Hippe Standcase met Space print. Dus mensen die van science fiction houden zullen deze case ongetwijfeld mooi vinden. Er zijn verschillende planeten en vliegende schotels te ontdekken in dit design hoesje. Dit kunstwerkje is voor heel weinig geld te bestellen op onze website. Je krijgt er maximale bescherming van je smartphone voor terug. De stand case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Je zult ontdekken dat dit hele stevige telefoonhoesje een heel goede bescherming biedt tegen alle vormen van schade. Met dit hoesje hoef je niet bang te zijn dat er krassen op je design komen of scheuren in je scherm.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091596092 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Hoesje maken Kitten
Nokia 9 PureView Design Case Flowers Pink DTMP
Nokia 9 PureView Magnet Case Boho Beach
Nokia 9 PureView Standcase Marble Blue Gold

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































