Nokia 9 PureView Hoesje maken Vlinders


Deze vrolijke Nokia 9 PureView Hoesje maken met blauwe vlinders is een ware eyecatcher. De meeste vlinders hebben een onopvallende vleugelkleur, andere soorten hebben juist heldere en felle kleuren. Wij kunnen deze blauwe vlinders op een zeer handige stand case zetten. Deze hoesjes zijn het meest gewild. Met onze geavanceerde printer zetten we de afbeelding van vlinders op alle zijden van het hoesje. De case met vlinders heeft aan de binnenkant een houder waarin je jouw creditcard of ander pasje kwijt kunt. De case heeft bovendien een handige standaard. Verder is je telefoon natuurlijk maximaal beschermd met deze stand case met print van blauwe vlinders. De houder aan de binnenzijde van het design hoesje met vlinder print is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Wit |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091899803 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Hoesje Wit met Pashouder
Nokia 9 PureView Hoesje maken Zebra
Nokia 9 PureView Stand Case Polygon Dark
Nokia 9 PureView Hoesje maken Koeien

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































