Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Stripes Dots


Je doet jezelf een groot plezier als je gaat voor dit hoesje met het design Stripes Dots. De streepjes staan in een bijzondere vorm op deze Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet, waarmee je geen grijze muis zult zijn en gegarandeerd zal opvallen. Als je een bijzondere look wil voor je smartphone, bestel dan snel dit waanzinnig mooie product. Het telefoonhoesje is van alle gemakken voorzien en biedt maximaal comfort. Bovendien is het gemaakt van zeer stevig en flexibel materiaal (TPU en PU leer). Het smartphonehoesje beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over een opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De stand case met streepjes sluit perfect af dankzij de magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091647565 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Bookcase Cracks Blue
Mobiel BookCase Nokia 9 PureView Skull Hair
Nokia 9 PureView Hoesje maken Bird Flowers
Nokia 9 PureView Standcase Spanje

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































