Nokia 9 PureView Smart Cover Blossom Red


Wie denkt aan Japan, denkt al gauw aan die prachtige kersenbomen die in het begin van de lente in bloei staan en het land hullen in een prachtige zee van bloesem. Wie elke dag wil genieten van deze mooie kersenbloesem, kan natuurlijk ook kiezen voor dit mooie telefoonhoesje! Dankzij de witte achtergrond knallen de rode bloemetjes er mooi uit. Dit blossom red-design staat op een Smart Cover voor de Nokia 9 PureView. Dit populaire smartphonehoesje met het heeft ÊÊn vakje voor een pasje of briefgeld en is aan alle zijden bedrukt. Met de standcase zet je je telefoon gemakkelijk neer, zodat je je handen vrij hebt als je bijvoorbeeld een video wilt kijken. De binnenkant van de standcase is van grijs PU-leer. Dat is fijn, omdat je daardoor niet snel vlekken ziet op je hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091798939 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Geruit Rood
Nokia 9 PureView Hoesje maken Kitten
Nokia 9 PureView Design Case Flowers Pink DTMP
Nokia 9 PureView Magnet Case Boho Beach

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































