Nokia 9 PureView Smart Cover Leaves


Je voelt je verbonden met de natuur als je kiest voor deze Nokia 9 PureView Smart Cover met print Leaves. De print bestaat uit verschillende groene bladeren en dit zorgt voor een fraai decoratief geheel. Met dit patroon van groene bladeren creÃĢer je een frisse uitstraling voor jouw smartphone. Jij doet er verstandig aan om je telefoon te beschermen met dit design hoesje met groene bladeren, die staan op een stand case. Dit hoesje kenmerkt zich onder meer door het handige vakje aan de binnenzijde en de magnetische sluiting aan de binnenzijde. Voel jij jezelf gezond met een beeld van groene bladeren, dan is deze stand case met print een uitstekende optie. Het beschermt jouw telefoon aan alle zijden. Het TPU aan de binnenzijde klemt zich perfect om jouw smartphone. Kijk ook eens naar onze andere hoesjes met bladeren of misschien maak je zelf wel gewoon liefst je eigen hoesje met eigen fotoâs van bladeren.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091610798 |
Vergelijkbare producten
Mobiel BookCase Nokia 9 PureView Skull Hair
Nokia 9 PureView Hoesje maken Bird Flowers
Nokia 9 PureView Standcase Spanje
Nokia 9 PureView Stand Case Polygon Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































