Nokia 9 PureView Smart Cover Orchidee


We hoeven jou natuurlijk niet te vertellen dat een design hoesje met een orchidee sierlijk en elegant oogt. De orchidee is meest bekende sierbloem in Nederland. Deze plant heeft een imposante bloem en veel kleurendiversiteit. Door deze op een Nokia 9 PureView Smart Cover te plaatsen, ontstaat een fraaie bescherming voor jouw smartphone. De stand case heeft veel pluspunten, zoals een opbergvakje voor je pasje en een magnetische sluiting aan de binnenkant. In Nederland is de meest bekende soort de Orchidee Phalaenopsis. Natuurlijk staat deze ook op jouw stand case, die beschikt over een houder van TPU. Alle zijden van de case worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Groen , Roze |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091785359 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken Nokia 9 PureView Britse Korthaar
Nokia 9 PureView Hippe Standcase Punk Rock
Nokia 9 PureView Hoesje maken Pauw met Bloemen
Nokia 9 PureView Stand Case Blokken Kleurrijk

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































