Nokia 9 PureView Smart Cover Tulpen


De tulp is een oer-Nederlandse bloem en heeft een lange geschiedenis. Deze Nokia 9 PureView Smart Cover met Tulpen ziet er bijzonder kleurrijk uit. Dit fleurige smartphone hoesje geeft een bijzondere bescherming van jouw apparaat. Tulpen zijn ideaal voor een kleurrijk begin van het tuinseizoen. Iedereen wordt er vrolijk van om te zien hoe deze bloemen het voorjaar kleur geven en het begin van de warmere tijd van het jaar aankondigen. Dan kan het toch niet anders of jij wordt heel erg blij van deze stand case met tulpen? Deze populaire stand case heeft ruimte voor een pasje of briefgeld aan de binnenzijde en wordt magnetisch afgesloten. De houder aan de binnenkant is van TPU en de case wordt aan alle zijden bedrukt met tulpen. Je kunt ook zelf een stand case maken met daarop jouw favoriete bloemen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091689169 |
Vergelijkbare producten
Bookcase Nokia 9 PureView Painting Grey
Nokia 9 PureView Smart Cover Flowers
Nokia 9 PureView Hoesje met Magneet Blokken
Nokia 9 PureView Hoesje maken Koe

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































