Nokia 9 PureView Stand Case Blokken Kleurrijk


Stand Case Nokia 9 PureView Design Blokken Kleurrijk
Dit abstracte Nokia 9 PureView Stand Case in allerlei felle kleuren en getekende gezichtjes is niet alledaags. Dat geeft niet, want je hebt waarschijnlijk ook geen alledaagse telefoon gekocht. Heb je wel een doorsnee smartphone aangeschaft, dan wordt hij meteen bijzonder als je dit telefoon hoesje koopt. Een ding is zeker: opvallen ga je gegarandeerd met dit Nokia 9 PureView Stand Case. Voor de zakelijke smartphone gebruiker misschien niet zo interessant, voor de jeugd des te meer. Door de verschillende gezichtsuitdrukkingen roept dit smartphonehoesje meerdere emoties op. Jij zult zeer gelukkig worden van dit design dit Nokia 9 PureView Stand Case, omdat het er schitterend uitziet en jouw Nokia 9 PureView perfect beschermt.
- Deze case beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard.
- Het Stand Case wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde.
- Alle zijden van de Nokia 9 PureView Stand Case worden bedrukt.
- De houder aan de binnenzijde is gemaakt van TPU-siliconen.
- Het design blocks colorful staat op een stand case.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091930582 |
Vergelijkbare producten
Nokia 9 PureView Bookcase Cracks Blue
Mobiel BookCase Nokia 9 PureView Skull Hair
Nokia 9 PureView Hoesje maken Bird Flowers
Nokia 9 PureView Standcase Spanje

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































