Nokia 9 PureView Stand Case Vintage Auto


Autoliefhebbers met een voorkeur voor vintage zullen in hun nopjes zijn met dit design hoesje. We hebben een boekhoesje met print van Vintage Auto speciaal op maat gemaakt voor jouw smartphone. Door de achtergrond van dit hoesje krijgt de case met vintage autoâs echt een mooie retro look. Een Nokia 9 PureView Stand Case is een van onze meest populaire producten. Dit komt onder andere doordat ze jouw smartphone aan alle zijden beschermen. Verder is de case zeer praktisch. Wat denk je bijvoorbeeld van het vakje aan de binnenzijde en de magnetische sluiting. Verder heeft het hoesje een flexibele en stevige houder van TPU aan de binnenzijde. Zie je liever je eigen auto staan op de stand case? Dan raden we je aan zelf een stand case met fotoâs van autoâs te ontwerpen op onze website.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin , Grijs , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | N9P78Q |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091994058 |
Vergelijkbare producten
Mobiel BookCase Nokia 9 PureView Skulls Angel
Telefoon Hoesje Nokia 9 PureView Barok Goud
Bookcase Nokia 9 PureView Boat
Nokia 9 PureView Book Cover New York Taxi

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































